مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پاسخ محمد حسین مهدویان به حواشی‌های اخیر در مورد فیلم «لاتاری»

کارگردان «لاتاری» راجع به سوتفاهم پیش آمده راجع به سکانسی از فیلم که به صورت ناکامل و غیرهماهنگ منتشر شده، توضیحاتی داد.

پاسخ محمد حسین مهدویان به حواشی‌های اخیر در مورد فیلم «لاتاری»

پاسخ محمد حسین مهدویان به حواشی های اخیر در مورد فیلم «لاتاری»

عبارات مهم : مردان

کارگردان «لاتاری» راجع به سوتفاهم پیش آمده راجع به سکانسی از فیلم که به صورت ناکامل و غیرهماهنگ منتشر شده، توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا، محمد حسین مهدویان در متنی که منتشر کرده آورده است:«پخش نسخه ی ناقص و غیرآماده ی سکانسی از فیلم سینمایی«لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی احترامی داشته اند.

فیلم «لاتاری» راجع به ی غیرت ایرانی هست. غیرت همه ی ایرانی ها. غیرت و ناموس پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت ساله ی ملت کشور عزیزمان ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده اند.

مادران صبور و پاک سرشت شما و همه ایرانیان مایه ی افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، دلیری و مقاومت دلیرانه ی شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم سازی و فعالیت هنری می پرداختیم. ما خوزستان را هر لحظه منزل ی خود دانسته ایم و به خاک و مردم اش علاقه ورزیده ایم.

در گروه سازنده ی فیلم چندین خوزستانی از عوامل مهم بوده اند. از جمله ابراهیم امینی نویسنده، حمید فرخ نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتی فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده ی «لاتاری» پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه ی نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.»

«لاتاری» در جشنواره ی فیلم فجر پیش رو رونمایی خواهد شد.

محمد حسین مهدویان کارگردانی فیلم های چون «ماجرای نیمروز» و «ایستاده در غبار» را برعهده داشته است.

پاسخ محمد حسین مهدویان به حواشی‌های اخیر در مورد فیلم «لاتاری»

واژه های کلیدی: مردان | سازنده | ایرانی | ایرانیان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs