مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است / برانکو ایوانکوویچ

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور در مسابقه هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است.

بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است / برانکو ایوانکوویچ

برانکو ایوانکوویچ: بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور در مسابقه هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی فردا سه شنبه پرسپولیس در هفته نخست مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی هست. من از این بابت خوشحالم که لیگ قهرمانان را برابر هوادارانمان شروع می کنیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: انتظار دارم آنها مانند هر لحظه در این دیدار به کمک ما بیایند. البته بازی های اول هر لحظه مشکل های خاص خودش را دارد. به جرات می توانم بگویم تحربه بنده ثابت کرده است بازی اول در خانه، سخت ترین بازی خواهد بود.

بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است / برانکو ایوانکوویچ

برانکو ایوانکوویچ در خصوص آشنایی از نسف قارشی اظهار داشت: احترام زیادی جهت این تیم قائلیم. ولی فردا میزبان هستیم. فصل قبل در آسیا به نیمه نهایی رسیدیم و حالا هم در ثدر جدول فوتبال کشور عزیزمان ایران هستیم. بعد طبیعی است برنده باشیم. چه داخل کشور عزیزمان ایران و چه خارج از ایان می خواهیم برنده شویم. باز هم تکرار می کنم بازی های اول هر لحظه سخت و معمولا با غافلگیری همراه هست. بعد باید تمرکز کافی داشته باشیم.

وی ادامه دا: بازی های اخیر این تیم قابل الفیصلی اردن و پاختاکور را دیدم. اگر به پنج بازی اخیر این تیم نگاه کنیم می بینیم چهار برد دارند. یکی از عالی ترین بازیکنان آنها پولوکیف است و هموطن من هم در تیم آنها خوب بوده هست. به هر حال باید بگویم یکی از چهار تیم برتر لیگ ازبکستان را باید ببینیم و کار مشکل داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور در مسابقه هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است.

برانکو راجع به اوضاع بازیکنان پرسپولیس گفت: تمام بازیکنان را دارم. جهت ما بسیار مهم است که در بازی فردا ببریم و شروع خوبی داشته باشیم.

وی در خصوص سایر نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا گفت: از امروز لیگ قهرمانان آسیا شروع شده است است و جهت سایر تیم ها آرزوی موفقیت می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اهمیت بازی با نسف قارشی و نحوه واکنش‌ها تماشاگران در این بازی گفت: هواداران ما بسیار عالی هستند. از رمانیکه در کشور عزیزمان ایران هستم باید بگویم تجربه هشت ساله ام در فوتبال کشور عزیزمان ایران نشان می دهد خیلی کم بود مواردی که تماشاگران بخواهند کم دقتی کنند. فردا هوادارانمان فرهنگ بالای خودشان را نشان می دهند و مارا تشویق خواهند کرد. مطمئن هستم همه چیز در حد بازی حوانمردانه خواهد بود.تجربه خوبی از آنها دارم و آنها ما را خجحالت زده نخواهند کرد.

بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است / برانکو ایوانکوویچ

وی در خصوص آنالیز نسف قارشی گفت: ما آنها را بررسی کردیم و امروز هم در حلسه فنی، بازیکنان را آشنا خواهیم کرد و در نهایت آنها هستند که نشان می دهند چه اتفاقی در زمین می افتد. من به تیمم اطمینان و ایمان دارم. آنها توانایی های خود را به من نشان دادند که هر بازی را می خواهیم و می توانیم ببریم.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | بازیکنان | قهرمانان | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs