مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

«در مجموع سرخابی‌ها نباید از چیدمان بازی‌هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی‌ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند. در دور رفت که درگیر بازی‌ها

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

عبارات مهم : ایران

«در مجموع سرخابی ها نباید از چیدمان بازی هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می کند. در دور رفت که درگیر بازی های آسیایی است ۹ بازی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد. در گرما به خوزستان نمی رود و در سرما به تبریز. همچنین پشت سر هم با مدعیان بازی ندارد.»

به گزارش نود؛«جزئیات می تواند در موفقیت یک تیم نقش مهمی ایفا کند. ترتیب بازی ها، شروع خوب، بازی کردن در شرایط آب وهوایی مطلوب، نداشتن چند سفر طولانی پشت سر هم و… همه اینها جهت هر مربی ای در لیگ مهم هست. ۱۶ تیم لیگ برتری از ترتیب بازی هایشان در لیگ برتر هفدهم آگاه شدند. مانند هر لحظه زیاد توجه ها به برنامه بازی های استقلال و پرسپولیس بود. کدام یکی از این دو تیم مدعی از برنامه بازی های خود در لیگ هفدهم راضی اند؟

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

شروع نه چندان پیچیده

پرسپولیس هفته اول در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان هست. هواداران سرخابی دوست دارند بازی اول تیم ارزش در منزل باشد که پرسپولیسی ها از این مزیت برخوردارند. شاگردان برانکو در هفته دوم یک بازی سخت در منزل تراکتورسازی دارند. سپس با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی می کنند. در هفته چهارم میزبان سیاه جامگان اند و در هفته پنجم میهمان گسترش فولاد خواهند بود.

حال بازی های استقلال را در پنج هفته اول مرور می کنیم. استقلال لیگ را با بازی در گرمای آبادان برابر صنعت نفت شروع می کند. سپس دو هفته پشت سر هم میزبان است و با استقلال خوزستان و تراکتورسازی بازی دارد. استقلال هفته چهارم با سایپا در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی خواهد کرد و سپس میزبان پدیده است.

«در مجموع سرخابی‌ها نباید از چیدمان بازی‌هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی‌ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند. در دور رفت که درگیر بازی‌ها

دو تیم باید از چیدمان بازی های ابتدایی ارزش راضی باشند و برنامه متعادلی دارند. زیاد بازی هایشان در پایتخت کشور عزیزمان ایران است و تنها یک بار با سایر مدعیان روبه رو می شوند. در این زمینه استقلال البته باید راضی تر هم باشد. آبی ها چهار بار در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی می کنند و یک بار از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج می شوند. پرسپولیس در پنج هفته اول مجبور است دو بار از پایتخت کشور عزیزمان ایران بیرون برود.

سخت ترین حریف دو تیم در پنج هفته ابتدای تراکتورسازی است که استقلال در منزل با تراکتورسازی بازی دارد و پرسپولیس در تبریز.

آب وهوا

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

در زمینه بهره بردن از شرایط اقلیمی کشور پرسپولیس کاملا تیم خوش شانسی بوده هست. این تیم در پنج هفته اول دو بازی خارج از منزل دارد که هر دو در تبریز هست. در واقع قرمزها در تابستان داغ امسال بازی های خارج پایتخت کشور عزیزمان ایران ارزش را در تبریز برگزار می کنند. آنها مجبور نخواهند بود در زمستان به تبریز بروند و در تابستان به جنوب سفر کنند. نخستین بازی پرسپولیس در شهرهای جنوبی در هفته هشتم در منزل صنعت نفت است که آن بازی در اوایل پاییز برگزار می شود.

استقلال ولی کاملا بد شانس بوده هست. در هفته اول در هفته اول مرداد مجبور است در گرمای خوزستان در آبادان به میدان برود. استقلال در هفته ششم هم سفر به استان بوشهر و بازی با پارس جنوبی را در پیش دارد. بازی های استقلال در تبریز هم در ماه های سرد سال افتاده است.

«در مجموع سرخابی‌ها نباید از چیدمان بازی‌هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی‌ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند. در دور رفت که درگیر بازی‌ها

فشردگی بازی ها

حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باعث می شود بازی های این تیم فشرده تر از ۱۵ تیم دیگر شود. پرسپولیس هر قدر در آسیا پیشروی کند، در لیگ ضرر می کند. این عنوان به سود استقلال و سایر مدعیان خواهد شد. از طرفی تعطیلی های لیگ به خاطر اردوهای تیم ملی هم بیشترین ضربه را به پرسپولیس وارد می کند؛ آیا که هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس ملی پوش ندارد.

پیش داربی

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

بازی قبل داربی اهمیت خاص ای دارد. بازیکنان با احتیاط در آن بازی حاضر می شوند و اگر آن بازی سنگین باشد، به تیم ها لطمه وارد می کند. پرسپولیس سال قبل در بازی با تراکتورسازی تبریز کمال کامیابی نیا را از دست داد و در داربی هزینه آن را پرداخت. این بار دو تیم با دیدارهایی مشابه پای به درابی می گذارند. پرسپولیس با استقلال خوزستان بازی دارد و استقلال با فولاد. دو تیم از وقت داربی هم راضی اند. اگر داربی در هفته های ابتدایی بود باخت در این بازی حیثیتی خیلی سریع تیم بازنده را وارد بحران می کرد.

دیدارهای سخت پشت سر هم

هر دو تیم در این زمینه خوش شانس بودند. پرسپولیس فصل قبل در سه هفته پشت سر هم با تراکتورسازی، استقلال و سپاهان بازی کرد ولی در لیگ هفدهم چنین موضوعی تکرار نشده هست. استقلال هم در این زمینه کاملا رضایت دارد و در چند دیدار متوالی با مدعیان روبه رو نشده است.

هفته آخر

در چندین دوره لیگ برتر کار به هفته آخر کشیده هست. اگر قرار باشد در لیگ هفدهم این عنوان تکرار شود، کار پرسپولیس به مراتب راحت تر هست. قرمزها در هفته سی ام میزبان سپیدرود رشت اند. استقلال همزمان با سپاهان در اصفهان بازی دارد؛ دیداری که شاید یکی از دوئل های قهرمانی باشد.

به هر ترتیب در مجموع دو تیم نباید از چیدمان بازی هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می کند. در دور رفت که درگیر بازی های آسیایی است ۹ بازی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد. در گرما به خوزستان نمی رود و در سرما به تبریز. همچنین پشت سر هم با مدعیان بازی ندارد.»

واژه های کلیدی: ایران | تبریز | خوزستان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs