مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

راز جسد سوخته فاش شد

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد.  راز جسد سوخته فاش شد عبارات مهم : پرونده..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

پرونده مداحان به دادسرای فرهنگ و رسانه ارسال شده است است / رییس کل دادگستری استان تهران

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پرونده مداحان به دادسرای فرهنگ و رسانه ارسال شده است هست، گفت: تا زمانی که عنوان بررسی نشده و موض..

ادامه مطلب

اعضای کمیسیون‌های شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص شدند

به گزارش ایلنا، در جلسه امروز شورای شهر تهران، تعداد و اعضای کمیسیون های شورا مشخص شدند. اعضای کمیسیون های شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

چهره تازه کاخ سفید بعد از بازسازی

مراحل بازسازی کاخ سفید با تعطیلات 17 روزه دونالد ترامپ شروع شد و بخش غربی کاخ سفید تعمیر و بازسازی شد. در این مدت مدیر جمهور آمریکا در تعطیلات طولانی خود در ..

ادامه مطلب

شب کاری ریسک سرطان سینه را زیاد کردن می دهد

تحقیقات تازه نشان می دهد زنان شب کار در معرض خطر مبتلا شدن به سرطان سینه قرار دارند، آیا که نور مصنوعی مانع از تولید هورمون هایی می شود که نقش مهمی در ..

ادامه مطلب

بازیکن عراقی پرسپولیس از فرودگاه به بیمارستان رفت

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، بشار رسن که چندی پیش قرارداد رسمی خود را با کلوب پرسپولیس به امضا رسانده بود و جهت ثبت نهایی آن دو طر..

ادامه مطلب

اول شهریور ماه , آغاز فعالیت رسمی شورای شهر پنجم

معاون عمران و توسعه امور،شهری و روستائی وزارت کشور گفت: منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در سراسر کشور، اول شهریورماه سالجاری، فعالیت رسم..

ادامه مطلب

3 گروه مجوز حمل سلاح می‌گیرند ، تعیین وظیفه مجوز حمل سلاح

رئیس مرکز انتظام ناجا با اشاره به اصلاح‌ آیین‌نامه موسسات حفاظتی و مراقبتی از تعیین وظیفه مسئله مجوز حمل سلاح خبر داد و گفت: سه گروه “بسیجیانی که زی..

ادامه مطلب

تحریم های تازه آمریکا بی معنی است/ سیمرغ در تعارض با برجام نیست ، نماینده روسیه

نماینده روسیه در شرکت ملل گفت: مجموعه تحریم های آمریکا علیه ایران، کره شمالی و روسیه اقدامی بی معنی و حاصل ناچاری دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در برا..

ادامه مطلب