مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دستور نگرفتیم/ حفاظت از تجهیزات مسبوق به سابقه است ، پیگیری انگیزه را

از گذشته با توجه به شرایط منطقه، تصمیماتی راجع به ساختار فیزیکی تجهیزات مخابراتی در سطح شهر گرفته می‌شد. پیگیری انگیزه راه اندازی شیروانی روی..

ادامه مطلب

امروز طرح زوج و فرد اجرا نمی شود

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار از عدم اجرای طرح زوج و فرد در روز پنجشنبه سوم اسفند خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری مراسم تشیع جنازه شهدای نیرو..

ادامه مطلب

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نمی‌تواند به تنهایی راجع به طرح تازه ترافیک تصمیم بگیرد / تشکری هاشمی

یک کارشناس ترافیک بر لزوم توجه به الزامات و پیش نیازهای اجرای طرح ترافیک تازه در پایتخت تاکید کرد و گفت: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نمی‌تواند به تنهایی..

ادامه مطلب

با پولی که بابک زنجانی بالاکشید، چندکلاس درس ساخته می شد؟

اعتماد نوشت:فروردین همین امسال معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که: «۵۲ هزار کلاس درس در کشور نیاز داریم که از این مجموع ۲۵ هزار کلاس درس..

ادامه مطلب

اعضای کمیسیون‌های شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص شدند

به گزارش ایلنا، در جلسه امروز شورای شهر تهران، تعداد و اعضای کمیسیون های شورا مشخص شدند. اعضای کمیسیون های شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

اول شهریور ماه , آغاز فعالیت رسمی شورای شهر پنجم

معاون عمران و توسعه امور،شهری و روستائی وزارت کشور گفت: منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در سراسر کشور، اول شهریورماه سالجاری، فعالیت رسم..

ادامه مطلب

3 گروه مجوز حمل سلاح می‌گیرند ، تعیین وظیفه مجوز حمل سلاح

رئیس مرکز انتظام ناجا با اشاره به اصلاح‌ آیین‌نامه موسسات حفاظتی و مراقبتی از تعیین وظیفه مسئله مجوز حمل سلاح خبر داد و گفت: سه گروه “بسیجیانی که زی..

ادامه مطلب