مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قیمت 4200 تومان شد , کم کردن 212 تومانی قیمت دلار دولتی

نرخ هر دلار آمریکا با کم کردن 212 تومانی به قیمت 4200 تومان بازگشت و قیمت هر پوند انگلیس با ۳ هزار و ۹ ریال کم کردن نسبت به روز دوشنبه ۵۴ هزار و ۳۵۰ ری..

ادامه مطلب

پیشنهاد زیاد کردن سقف وام خرید مسکن با استفاده از اوراق حق تقدم

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن، اعلام کرد: به منظور تلاش در جهت حمایت از سمت تقاضای مصرفی مسکن و به منظور کمک به ارتقای قدرت خرید این گروه از متقاضیان..

ادامه مطلب

دستور رییس جمهوری جهت اصلاح نظام بانکی/ شرایط اقتصادی کشور خطیر است ، جهانگیری

-مسئولین اقتصادی کشور باید شرایط را بشناسند و کارها مناسب با شرایط داشته باشند.اقتصادی | رسانه ای | جهانگیری | اخبار اقتصادی و بازرگانی جهانگیری: ..

ادامه مطلب

دو میلیون و ۹۶۰ هزار تومان , سکه طرح تازه ۵۴ هزار تومان گران شد/ قیمت

در معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح تازه با ۵۴ هزار تومان افزایش، به ۲ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان رسید. ..

ادامه مطلب

سه پرده از نوسان ارزی

روز گذشته، دلار از دو مرز مقاومتی عبور کرد. شاخص ارزی در همان شروع معاملات از مرز ۵ هزار و ۱۰۰ تومان عبور کرد و بعد از آن از سطح ۵ هزار و ۲۰۰ تومانی..

ادامه مطلب

حباب در بازار مسکن منطقه ۵

گران‌ترین معاملات آپارتمان مسکونی در پرمعامله‌ترین منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران طی ماه گذشته، مربوط به واحدهای نوساز و کلید نخورده در محله‌های پرمتقاضی ا..

ادامه مطلب

قیمت‌ها باید متناسب با قیمت تورم تعدیل شوند ، کم شدن قیمت سود سپرده‌ها

کاهش قیمت سود سپرده‌های بانکی و ناآرامی‌های اخیر از دلایل زیاد کردن قیمت ارز بود/قیمت‌ها باید متناسب با قیمت تورم تعدیل شوند  کم شدن قیمت سود سپرده..

ادامه مطلب

بازار نفت سال ۲۰۱۸ به توازن خواهد رسید / آژانس بین المللی انرژی

آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد عرضه و تقاضای جهانی نفت در سال آینده میلادی تا حد زیادی به توازن خواهد رسید. آژانس بین المللی انرژی: باز..

ادامه مطلب

جدول ، قیمت سکه زیاد کردن یافت+ دلار چهار هزار و 24 تومان

سکه طرح قدیم یک میلیون و 309 هزار تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 267 هزار تومان به فروش رسید.  قیمت سکه زیاد کردن یافت/ دلار چهار هزا..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 821 تومان ، بازار سکه آرام گرفت

سکه طرح قدیم یک میلیون و 216 هزار و 750 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 184 هزار تومان به فروش رسید.  بازار سکه آرام گرفت/ دلار سه هز..

ادامه مطلب