مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

«نشدها» با موسسه اوج «شد» می‌شود

پایتخت ۵ نشان داد بعضی خطوط قرمز فقط جهت افرادی خاص هست. اگر همین حرف‌ها و کارها را به طور مثال رضا عطاران می‌زد و می‌ساخت، گوش فلک از صدای اعتراض عد..

ادامه مطلب

۶ زوجی که توانستند به طور همزمان نامزد جایزه اسکار شوند

در طول تاریخ ۹۰ ساله جوایز سینمایی اسکار، شش زوج توانسته‌اند به طور همزمان و در یک سال در این مناسبت سینمایی نامزد جایزه شوند. . ۶ زوجی ک..

ادامه مطلب

سریال «شهرزاد» در فصل سوم به آخر میرسد؟

ترانه علیدوستی منشتر شدن فیلمی در اینستاگرام از خداحافظی اش با سریال «شهرزاد» خبر داد. سریال «شهرزاد» در فصل سوم به آخر میرسد؟ عبارات ..

ادامه مطلب

پاسخ محمد حسین مهدویان به حواشی‌های اخیر در مورد فیلم «لاتاری»

کارگردان «لاتاری» راجع به سوتفاهم پیش آمده راجع به سکانسی از فیلم که به صورت ناکامل و غیرهماهنگ منتشر شده، توضیحاتی داد. پاسخ محمد حسین مهد..

ادامه مطلب

عکس ، عالی ترین راه یادگیری معرفی شد

روانشناسان محقق روی مغز انسان عالی ترین راه یادگیری را جهت افراد متفاوت معرفی کردند. عالی ترین راه یادگیری معرفی شد /عکس عبارات مهم : معرف..

ادامه مطلب

«هفت» در دوره افخمی همه چیز را تخریب کرد! / محمود گبرلو

محمود گبرلو در یک نشست خبری راجع به برنامه «شب های شفاهی» صحبت کرد و از «هفت» با اجرای افخمی گفت که باعث تخریب سینمای کشور عزیزمان ایران شد. مح..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

درباره سریال «گاتهام» شهر اشباح

خیلی ها معتقدند که بتمن از بزرگ ترین دستاوردهای صنعت سرگرمی در قرن گذشته بوده هست. موفقیت نسخه های نمایشی گوناگونی که از روی آن ساخته شده است و بعضی..

ادامه مطلب