مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

رونمایی از بند جنجالی قرارداد پیشنهادی تازه به کی‌روش

این بار جهت تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش به نظر می‌رسد تلاش شده است طرف ایرانی هم خواسته‌هایش را روشن‌تر عنوان کند و قراردادی با روح حرفه‌ای که همخوان..

ادامه مطلب

شفر و سه استقلالی در فرودگاه ممنوع الخروج شدند!

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از اتفاق عجیب در فرودگاه امام خمینی (ره) به شدت عصبانی است.  شفر و سه استقلالی در فرودگاه ممنوع..

ادامه مطلب

جانشین گادوین منشا در پرسپولیس مشخص شد

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ گادوین منشا را نمی خواهد و تصمیم خود را راجع به جانشین او گرفته هست. برانکو قصد دارد در فصل آینده از سیامک نعمتی..

ادامه مطلب

استقلال چطور با صیادمنش مذاکره کرده است؟ ، دایی گزینه تیم ملی نیست

مدیرعامل کلوب سایپا با بیان اینکه این کلوب هنوز برنامه‌های علی دایی را جهت فصل بعد نگرفته هست، گفت: دایی گزینه سرمربیگری تیم ملی نیست. دای..

ادامه مطلب

دست‌نشان سرمربی سپیدرود شد

با اعلام هیات مدیر کلوب سپیدرود نادر دست‌نشان سر مربی تیم فوتبال این کلوب شد. ایران | افزایش | سرمربی | آبادان | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های ..

ادامه مطلب

آخر شکست ناپذیری مردان والورده ، بارسلونا در غیاب مسی ۵ گل خورد

تیم فوتبال بارسلونا در دیدار برابر لوانته شکست سنگینی را مجبور شد تا رویای یک فصل بدون شکست را بر باد رفته ببیند. بارسلونا در غیاب مسی ۵ گل خورد..

ادامه مطلب

هنگامی که شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با منصوریان 6 بر یک به العین باخت ولی با شفر، تا آستانه برد این تیم رفت و در نهایت با ناداوری مساوی کرد. شفر نشان داد فوت..

ادامه مطلب

به رای محرومیت کریمی اعتراض می کنیم/ اولویت ما جلوگیری از تعلیق کشتی کشور عزیزمان ایران بود ، خادم

رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه پیشنهاد اولیه اتحادیه جهانی جهت محرومیت علیرضا کریمی بدلیل مبارزه نکردن با حریف اسراییلی بسیار سنگین بود گفت: به رای ۶ ماه م..

ادامه مطلب

بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است / برانکو ایوانکوویچ

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور در مسابقه هایی مثل لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است. برانکو ایوانکوویچ: بازی در لیگ قهرمانان آسیا افتخار ..

ادامه مطلب

تصویر + مربی مد نظر استقلال به کشور عزیزمان ایران آمد

به گزارش ایسنا، میگوئل کولی، مربی اهل جاماییکا که استقلالی ها به دنبال جذب او بودند، وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد و این احتمال وجود دارد که در تمرین..

ادامه مطلب