مذکر ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مذکر: ارسال بازیکن تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تصویر + مربی مد نظر استقلال به کشور عزیزمان ایران آمد

به گزارش ایسنا، میگوئل کولی، مربی اهل جاماییکا که استقلالی ها به دنبال جذب او بودند، وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد و این احتمال وجود دارد که در تمرین..

ادامه مطلب

من که فیس‌بوک ندارم علیه کسی حرف بزنم! ، کنایه‌های برانکو به کارلوس کی‌روش

برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه‌ای راجع به پرسپولیس، تیم‌ملی و ارتباط خودش با کی‌روش صحبت کرده است. کنایه های برانکو به کارلوس کی روش/ من که شبک..

ادامه مطلب

هنگامی که پدر مسئول کلوب به سفر می‌رود! ، پشت پرده اردوی پرسپولیس در عمان

حواشی اردوهای پرسپولیس در خارج از کشور تمامی ندارد، به طوری که این تیم در آخرین اردوی که جهت بازی برابر الهلال در عمان برگزار شد، ۶۰ نفر از جمله پدر یکی ا..

ادامه مطلب

شکست سنگین میلان برابر لاتزیو

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته پنجم مسابقه های سری A پنج دیدار برگزار شد. فیورنتینا پیروزی پر گل را به دست آورد و توانست با نتیجه دور از انتظار ۵ بر صفر در منزل ..

ادامه مطلب

بازیکن عراقی پرسپولیس از فرودگاه به بیمارستان رفت

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، بشار رسن که چندی پیش قرارداد رسمی خود را با کلوب پرسپولیس به امضا رسانده بود و جهت ثبت نهایی آن دو طر..

ادامه مطلب

به فردا موکول شد ، نفت&quot، جلسه سرنوشت‌ساز &quot

جلسه سرنوشت‌ساز مجمع هیات امنا و کمیته انتقال کلوب نفت که قرار بود راجع به بازپس‌گیری تیم فوتبال نفت از خریدار برگزار شود، به فردا موکول شد. جلسه ..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال برنامه خاص کی‌روش جهت درخشش تیم‌ملی را به دولت داد!

به گزارش خبرآنلاین؛سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده است جهت تدارک تیم ملی فوتبال به منظور حضوری موفق در جام جهانی فوت..

ادامه مطلب

قرعه استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

«در مجموع سرخابی‌ها نباید از چیدمان بازی‌هایشان ناراضی باشند؛ مخصوصا پرسپولیس که هفته اول و سی‌ام را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند. در دور رفت که درگی..

ادامه مطلب

دفاعیه تراکتورسازی جهت فیفا ارسال شد , سرخپوشان منتظر پاسخ فیفا

به گزارش ایلنا، کلوب تراکتورسازی دفاعیه خود در خصوص سینا عشوری را به فیفا ارسال کرد. سرخپوشان منتظر پاسخ فیفا؛ دفاعیه تراکتورسازی جهت فیفا ارس..

ادامه مطلب